Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

 

 

1. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu paczki będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego, spisanego w obecności kuriera dostarczającego paczkę. Reklamacja wraz z wypełnionym protokołem szkody firmy kurierskiej powinna być dostarczona do Apteki internetowej Aptekarnia niezwłocznie, maksymalnie w ciągu 14 dni od dnia zdarzenia pod rygorem utraty prawa do reklamacji.


2. W przypadku reklamacji dotyczącej wad fabrycznych produktu, należy skontaktować się z zespołem Aptekarni za pośrednictwem poczty e-mali. Zgłaszając reklamację należy wypełnić Formularz Zgłoszenia Reklamacji. Odpowiednio zabezpieczoną paczkę z produktem i dowodem zakupu należy odesłać na adres: "Aptekarnia", ul. Letnia 2, 58-506 Jelenia Góra.


3. Aptekarnia nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. 


4. Zgodnie z "Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", można zrezygnować z zakupionego produktu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.

Zwroty (odpowiednio zabezpieczoną paczkę z produktem) należy odesłać na adres "Aptekarnia" ul. Letnia 2, 58-506 Jelenia Góra.  

5. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia, bez podania przyczyny zwrotowi nie podlegają leki i wyroby medyczne.

6. Wszelkie zwroty pieniędzy przez Aptekarnia realizowane są przelewem bankowym na wskazane przez Klienta konto bankowe lub wymianę towaru jeśli uzna reklamację za zasadną.

 

Więcej informacji znajdą Państwo w Regulaminie Aptekarni.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w zakładce "Polityka prywatności" Punkt 5.
Zamknij
pixel