o aptece

O aptece

 

Nasza apteka internetowa jest oparta na aptece stacjonarnej: Apteka "Centrum" ul. Letnia 2, Jelenia Góra, która posiada zezwolenie 4000/41/zezw./53/09 wydane przez Dolnośląskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego we Wrocławiu. Kontakt do Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego:

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny
we Wrocławiu

50-153 Wrocław
pl. Powstańców Warszawy 1

tel. 71 340 69 75, 71 340 69 80,
fax. 71 340 64 96
e-mail: nfsekr@duw.pl
internet: 
www.wif.wroclaw.pl

Apteka ta powstała w 2001 roku, od samego początku nastawiona była na ciągły rozwój, aby sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów. Z roku na rok dokładaliśmy wszelkich starań, aby stworzyć aptekę przyjazną pacjentowi, zarówno pod względem fachowej i miłej obsługi jak i najniższych cen na rynku. W 2012 roku udało nam się przeprowadzić kompleksową modernizację apteki. Zyskaliśmy dzięki temu więcej potrzebnej nam przestrzeni, zwiększyliśmy komfort naszych pacjentów, rozszerzyliśmy część dermokosmetyczną, a także przygotowaliśmy się do poszerzenia naszych usług o sprzedaż inetrnetową. Uznaliśmy ją za naturalny krok naszego rozwoju. Myśl o udostępnieniu naszego asortymentu szerokiej grupie odbiorców pojawiła się dość dawno, ale potrzebowaliśmy czasu, aby udoskonalić ten projekt. 

 

Dlatego tym bardziej cieszy nas, że obecnie możemy zaoferować Państwu, za pośrednictwem aptekarni.com.pl, szeroką gamę leków bez recepty, odżywek, suplementów diety, sprzętów medycznych i dermokosmetyków w konkurencyjnych cenach. Takich cen nie spotkacie Państwo w żadnej aptece stacjonarnej. Dodatkowo służymy fachową poradą. W swojej załodze mamy wykwalifikowany, doświadczony personel, który chętnie służy poradą zarówno z dziedziny farmacji jak i dermatologii. Dbamy również o najwyższą jakość obsługi Państwa zamówień. Zobowiązujemy się do sumiennej pracy, aby już wkrótce zyskać Państwa zaufanie i stać się ulubioną apteką internetową Polaków. Zatem zapraszamy do zakupów za pośrednictwem naszego serwisu.

 

Zespół Aptekarnia.com.pl

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w zakładce "Polityka prywatności" Punkt 5.
Zamknij
pixel