O firmie

O firmie

 

Nasza firma powstała 11 września 2001 roku. W tym właśnie dniu obecni prezesi zakupili budynek, który do dziś jest siedzibą naszej firmy. Głównym celem było otwarcie apteki stacjonarnej oraz przychodni lekarskiej, oferującej szeroki zakres usług medycznych. Ten plan dość szybko został zrealizowany. Zaprosiliśmy do współpracy zespół najlepszych lekarzy specjalistów z naszego regionu dzięki czemu w krótkim czasie zyskaliśmy renomę profesjonalnej i przyjaznej, specjalistycznej przychodni lekarskiej. Obecnie Klinika posiada 19 gabinetów lekarskich, w których przyjmuje 37 wybitnych lekarzy różnych specjalizacji.

 

Kolejnym wyzwaniem jakiego się podjęliśmy było otwarcie sklepu medycznego. Stało się to możliwe po przebudowie całego budynku, która miała miejsce w 2012 roku. Powiększyliśmy wtedy przestrzeń apteki oraz zrobiliśmy miejsce na wspomniany wcześniej sklep medyczny. I choć początki nie były łatwe, dziś wspominamy je z uśmiechem na twarzy. Powoli zyskujemy zaufanie nowych pacjentów, poszerzamy asortyment i szkolimy się, aby udoskonalać nasze umiejętności. Jesteśmy przekonani, że już wkrótce staniemy się najprężniej działającym centrum zaopatrzenia medycznego w regionie.

 

Przyszedł czas na spróbowanie sił na rynku internetowym. W lutym 2012 roku zakupiliśmy perfumerię internetową, dzięki której nauczyliśmy się fachowej obsługi klienta, zasad panujących w handlu internetowym oraz nabyliśmy wielu umiejętności technicznych niezbędnych do prowadzenia tego typu działalności. Wszystkie te doświadczenia wykorzystaliśmy, aby stworzyć aptekę internetową, na której stronie się Państwo znajdują. 

 

Musimy również wspomnieć o jeszcze jednej, bardzo ważnej dla nas inicjatywie. Jest nią fundacja "Pomagam żyć innym", cieszymy się, że już wkrótce będziemy mogli wesprzeć osoby chore i niepełnosprawne, a zwłaszcza dzieci. Naszym głownym celem będzie zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby naszym podopiecznym żyło się łatwiej mimo niepełnosprawności.

 

Jesteśmy młodym, pełnym pomysłów i zapału zespołem, dzięki czemu rozwijamy się w wielu kierunkach. Dla nas każdy sukces to motywacja do dalszego rozwoju, a każdy problem to jedynie wyzwanie. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

 

"Klinika" Sp. z o.o

ul. Letnia 2 58-506 Jelenia Góra 

NIP 611-24-26-233

REGON 231091682


 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w zakładce "Polityka prywatności" Punkt 5.
Zamknij
pixel