Dzień Darmowej Dostawy w Aptekarni

Dzień Darmowej Dostawy w Aptekarni!

Zrób zakupy w naszej Aptece Internetowej Aptekarnia dnia 5 grudnia 2017 roku, a nie zapłacisz za koszty dostawy kurierskiej!  Akcja Dzień Darmowej Dostawy rozpoczyna się dnia 5 grudnia 2017 roku o godzinie 00:01 i kończy się 5 grudnia 2017 roku o godzinie 23:59. Wystarczy złożyć zamówienie za minimum 20zł, zarejestrować konto, a paczkę dostarczymy Państwu bez kosztów kuriera!

Czym jest Dzień Darmowej Dostawy (w skrócie DDD)?

Dzień Darmowej Dostawy jest organizowany od 2009 roku! Głównym celem akcji Dzień Darmowej Dostawy jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci (jako alternatywy dla odwiedzania tradycyjnych sklepów). Darmowa dostawa dobrze przemawia do osób, które do tej pory nie zamawiały w sieci, ale również dodatkowo zachęca dotychczasowych e-klientów do ponownych zakupów. W czasie Dnia Darmowej Dostawy 2017 (5 grudnia) sklepy uczestniczące w akcji oferują wszystkim swoim klientom darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności i metody dostawy. Dzień Darmowej Dostawy inspirowany jest akcją Free Shipping Day odbywającą się od 2008 roku w Stanach Zjednoczonych.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej aptece!

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Regulaminem. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w zakładce "Polityka prywatności" Punkt 5.
Zamknij
pixel